Počet položek: 0 0,- Kč

Podporujeme/Spolupracujeme

Spolupracujeme s ...

 

                   

Veselé učení Kolín - Mgr. Alžběta Pýchová Grösslová - https://alzbetapychova.cz/ 

Jsem speciální pedagog a učitelka. Mým posláním je pomáhat dětem úspěšně překonávat jejich problémy v učení.

 

 

 Brutal kruháč

Brutal Kruhac - www.brutalkruhac.cz

Na brutal kruháči s námi makáte již od roku 2012. Nyní již ve 4 městech, kde si můžete vybrat z řady různorodých lekcí, takže si každý přijde na své! Máme lekce pro začátečníky, kruháče jen pro ženy, silové speciály a samozřejmě klasický brutálek. Každá lekce je jiná, takže se u nás nebudete nudit.

Naše brutální tréninky se skládají z cca 15-25 stanovišť po 30 vteřinách. Kruháče jsou zaměřeny na rozvoj síly, výbušnosti, dynamiky a vytrvalosti, tak aby zatížily komplexně všechny svalové partie a dostaly z nich maximum.

Pro nováčky, co u nás nebyli a mají obavy - bát se nemusíte! Chodí k nám obyčejní smrtelníci a zvládají to:). Pokud si stále nejste jisti, přijďte se na první trénink jen podívat.

 

 

 

Komplet Sport Servis - www.kompletsportservis.cz


Komplet Sport Servis je univerzální projekt, který řeší veškeré potřeby sportovců a sportovních klubů všech úrovní a kategorií. Na jednom místě tu najdete poradenství ohledně kvalitní lékařské péče, maséry, trenéry s různou specializací, výživové poradce, finanční poradenství a účetnictví. Vše na jednom místě, jednoduše, rychle a kvalitně.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace