Počet položek: 0 0,- Kč

Diskuzní fórum - Analytické váhy TANITA

Všeobecná diskuze na analytické váhy TANITA.

Zde se můžete ptát na vše, co vás ohledně analytických vah zajímá, budeme se snažit odpovědět na všechny dotazy na analytické váhy TANITA v co možná nejkratší době.

Naše nabídka analytických vah zahrnuje osobní analytické váhy pro domácí využití, váhy s tělesnou analýzou pro sledování vašeho pokroku v průběhu tréninku profesionálních sportovců a výživových poradců a profesionální lékařské analyzátory pro využití v medicíně.

Navíc analytické váhy TANITA mají nejširší nabídku analytických vah, které jsou metrologicky ověřitelné a cejchuschopné váhy.

Komentáře k Diskuzní fórum - Analytické váhy TANITA

1
30.1.2015 14:33
Pavel Nácovský

Dobrý den, zvažuji nákup této váhy: http://www.uniquesport.cz/cz-detail-1055500-tanita-bc-601-gmon-pro-bc-a-um-serie.html Můžete mi jí doporučit? nevím si rady, jak řešit návaznost na SW. Našel jsem, že existuje nějaký volný SW na portálu a pak verze software GMON pro BC a UM série, standard, pro... Můžete mi doporučit optimální analyzér, sestavu a dobu k nákupu?

2
30.1.2015 16:49
Uniquesport.cz

Dobrý den Pavle,
je těžké Vám takto poradit s výběreme analytické váhy, pokud nevím jak a kde a k jakému účelu budete váhu využívat.
Obecně mohu říci, že se značkou analytických vah Tanita jistě neuděláte chybu, co se týče funkčnosti a kvality. V případě samotné váhy Tanita BC-601 si myslím dobrá volba, v osobním analytických vahách nenajdete funkčně lépe vybavenou, snad pouze váhu Tanita BC-545N, nicméně ta nejde rozšířit o zmiňovaný software, který bych doporučoval k váze dokoupit, pokud jste se již rozhodl pro nákup této analytické váhy, získáte tak jednoduchý a přehledný nástroj na sledování pokroků, které budete mít v grafech.
Co se týče softwaru, tak nevím o žádném volném, který by bylo možné využít pro tuto váhu. Znám pouze tři a to Tanita GMON pro BC a UM série, který je vhodný i pro Tanita BC-601 a pak Tanita GMON PRO a Tanita GMON 1000 PRO, ty již ovšem nejsou s Tanita BC-601 kompatibilní.
Pokud to shrnu, tak optimální sestava je váha Tanita BC-601 a software Tanita pro BC a UM série.
Snad jsem Vám pomohl, pokud byste měl další otázky neváhejte nás kontaktovat.
S pozdravem tým Uniquesport.cz

3
30.1.2015 20:28
Pavel Nácovský

V čem je Tanita BC-545N lepší než Tanita BC-601?

4
31.1.2015 09:28
Uniquesport.cz

Špatně jsem se vyjádřil, analytická váha Tanita BC-601 není lepší než Tanita BC-545N, ale jako jediná je srovnatelná, nicméně neobsahuje slot na SD kartu, takže práce se softwarem Tanita GMON je složitější.
S pozdravem tým Uniquesport.cz

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace