Počet položek: 0 0,- Kč

Proč nakoupit na Uniquesport.cz?

Uniquesport.cz znamená v překladu z anglického jazyka unikátní či jedinečný.

S tímto jsme do toho šli, že budeme něčím jedinečným a unikátním mezi obchody se sportovní výbavou. Stejně tak jako my, tak jsou jedineční i naši zákazníci a tak k nim přistupujeme. Osobní a přátelský přístup je u nás mezi největšimi prioritami, samozřejmě spolu s odborností a kvalitním sportovním vybavením. 

Výhody našeho obchodu Uniquesport.cz jsou také ve specializovaném zaměření na sportovní vybavení. Jen tak Vám můžeme zajistit odborný servis a poradenství, abyste věděli co nakupujete a dostali ucelené informace o zboží. Nabízíme pouze kvalitní a ověřené sportovní vybavení, protože to očekává každý zákazník a spokojený zákazník je u nás na prvním místě!

 

Zákaznické výhody na Uniquesport.cz

1. Doprava zdarma nad 3,000Kč - při nákupu jakéhokoli zboží celkem nad 3000Kč ušetříte za dopravu, kterou za Vás platíme my v rámci České republiky!

2. Možnost vrácení zboží do 30ti dnů - jak jsme psali, našemu zboží věříme a tak jsme jednoduše prodloužili dobu vrácení zboží na 30 dnů, kdy je můžete bez udání důvodu vrátit a dostanete zpět své peníze.

3. Zaručenost originality - veškeré naše zboží je přímo od výrobců nebo oficiálním distributorů, takže máte záruku originálního zboží.

4. Věrnostní program - vážíme si zákazníku, kteří se k nám vrací a proto u nás mají slevy.

5. Profesionální poradenství - naše úzké zaměření na sportovní vybavení zabezpečuje naši odbornost a tak i profesionální poradenství k našemu zboží.

6. Množstevní slevy - při koupi 2 a více kusů stejného typu zboží automaticky započítáváme množstevní slevu až do výše 10%.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace