Počet položek: 0 0,- Kč

INFORMACE

Specializace na sportovní a outdoorové vybavení

Věříme, že úzké zaměření a specializace našeho obchodu na sportovní a outdoorové vybavení je naší velkou výhodou oproti konkurenci, protože jen tak můžeme zaručit naši odbornost a flexibilitu. Dále se Vám snažíme našim přátelským přístupem, rychlostí a spolehlivostí vytvořit prostředí, kde pro Vás nákup bude zábavou a obchod Uniquesport se tak stane synonymem pro kvalitu a spokojenost každého zákazníka.

Snažíme se neustále zdokonalovat, sledovat nejnovější trendy a nabízet Vám vždy jako první všechny nově příchozí produkty na trh ze sportovních mp3 přehrávačů, sportovních kamer, sportovních a poslechových sluchátek, analytických vah, sportovních monitorů, fitness náramků, sportovních brýlí a slunečních brýlí, funkčního a kompresního prádla, sportovních židlí a mnoho dalších sportovních doplňků. Aby jste vždy za námi chodili jako první pro nové poznatky a zajímavosti ze světa sportovního a outdoor vybavení.

Náš obchod Uniquesport.cz Vám nyní nabízí přes 1000 vybraných kvalitních položek sportovního a outdoor vybavení jako sportovní kamery Drift, VIO nebo GoPro, sportovní mp3 přehrávače ARENA, sportovní monitory Jawbone,kompresní prádlo SKINS a funkční prádlo Under Armour, sluneční a sportovní brýle Oakley, sluchátka a hodinky House of Marley, sportovní sluchátka BOSE, analytické váhy TANITA, sportovní židle DXRacer, meteorologické stanice, kineziologické tejpy a outdoorové vybavení Outdoor Tech.

Specializujeme se především na vodotěsné sportovní mp3 přehrávače ARENA a vodotěsné sportovní sluchátka ARENA, kompresní prádlo SKINS, brýle Oakley a židle DXRacer.

V našem obchodě Uniquesport najdete pouze originální sportovní vybavení! V převážné většině nakupujeme přímo u výrobců nebo u jejich autorizovaných distributorů. Jsme vyhradním dovozcem a distributorem mp3 přehrávačů ARENA, oficiálními prodejci v ČR pro sportovní židle DXRacer, sportovní kamery Drift, sluneční brýle Oakley a sportovní brýle Oakley, kompresní prádlo SKINS, funkční prádlo Under Armour, sluchátka a hodinky House of MARLEY a analytické váhy TANITA.

Obchod Uniquesport.cz je výhradním dovozcem a distributorem sportovních mp3 přehrávačů ARENA a sportovních sluchátek ARENA. V případě zájmu o prodej digitálních produktů ARENA nás neváhejte kontaktovat.

Jsme první obchod, který nabízí značky funkčního a kompresního prádla SKINS a Under Armour v Kolíně. Obchod Under Armour Kolín. Dodání funkčního prádla Under Armour po Kolíně zdarma.

Stále hledáme nové, kvalitní a spolehlivé dodavatele, díky kterým bychom rozšířili naši nabídku sportovního a outdoor vybavení pro spokojenost našich zákazníků. Případné nabídky zasílejte na info@uniquesport.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace